Upravit stránku

Naše služba se zapojila do projektu „Pečovatelská služba – příležitost pro život doma“ a projektu Pečovatelská služba - ŽÍT DOMA "

Projekt je spolufinacován Evropskou unií a podporován Pardubickým krajem. Koordinátorem celého projektu je Institut sociální práce, z.s.

Projekt je zaměřen zejména na podporu a zkvalitnění práce s osobami se specifickými druhy postižení nebo onemocnění (osoby s demencí, těžším smyslovým postižením, psychiatrickým onemocněním apod.)

V rámci projektu se naši zaměstnanci účastnili školení a odborných seminářů, které byly zaměřeny na zkvalitnění péče o naše uživatele ( vhodné kompenzační pomůcky, polohování, správná manipulace s imobilním uživatelem). 

Pečovatelská služba nenahrazuje veřejně dostupné služby a díky tomu není přetížena její kapacita. Pečovatelská služba díky tomu dokáže pomoci v péči i uživateli, který je plně závislý na pomoci druhé osoby.

Pečovatelská služba plní přání většiny našich uživatelů a to je "dožít doma".

 

 

"Příběhy ze života uživatelů i jejich rodin"

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti