Upravit stránku

NA ZÁKLADĚ PODANÉ ŽÁDOSTI O DOTACI Z PROGRAMU IROP REACT - EU  NÁM BYLA SCHVÁLENA DOTACE NA NÁKUP 14 ELEKTRICKÝCH VOZIDEL PRO POTŘEBY PEČOVATELSKÉ SLUŽBY A DENNÍHO STACIONÁŘE.  NYNÍ PŘIPRAVUJEME PODKLADY PRO ZVEŘEJNĚNÍ VÝZVY VEŘEJNÉ ZAKÁZKY.

Nákup nových elektrických vozidel pro Sociální služby města Pardubic

Registrační číslo CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_124/0016597

Pořízení ekologicky šetrných elektrovozidel v rámci obměny a posílení vozového parku sociálních služeb - pečovatelská služba a denní stacionář.

Cílem projektu je provozovat malá ekologická vozidla. Převážná část péče, poskytované v terénu pracovníky sociálních služeb prostřednictvím těchto vozidel, je realizována v denních časech, a tedy ve velmi hustém městském provozu. Omezení spotřeby pohonných hmot, nákladů na servis a bezemisní provoz jedním z hlavních cílů projektu. Rovněž bychom chtěli posílit mobilitu pracovníků péče při očekávaném růstu poptávky po terénních službách a nabídnou vyšší podporu při svozech klientů ambulantních služeb se sníženou mobilitou.

Projekt Nákup nových elektrických vozidel pro Sociální služby města Pardubic je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti