Upravit stránku

Poděkování ZŠ Studánka

Rádi bychom touto cestou jménem našich klientů i vedení domova poděkovali všem, kteří se zapojili do charitativní sbírky pořádané ZŠ Studánka ve prospěch našeho domova.

Se ZŠ Studánka nás pojí dlouholetá spolupráce, která se vyvinula z počátečního obdarování našich seniorů v období Vánoc až po opakovanou charitativní peněžní sbírku.

U zrodu této spolupráce stála Mgr. Ivana Skalická, která mnoho let zaštiťovala charitativní sbírku pořádnou na ZŠ Studánka. Mgr. Skalická bohužel již není mezi námi. O to více nás mile překvapilo, když se ze ZŠ Studánka ozvali s tím, že tradice charitativní sbírky nezanikla a pokračuje i nadále.

V roce 2023 jsme od ZŠ Pardubice Studánka obdrželi částku 15 000,- Kč. Z tohoto daru jsme letos zrealizovali dva celodenní výlety našich klientů na Babiččin dvoreček v Licibořicích a také jsme mohli seniorům dopřát nevšední zážitek při setkání se sovami a dravci manželů Jirsových.

Ještě jednou děkujeme a věříme, že tímto propojováním dětí a seniorů může docházet k vzájemnému pochopení světa těch druhých. Případně je to pro děti praktická ukázka toho, že být pozorný k druhým a rozdělit se o to, co mám, je fajn a přináší to potěšení nejen na straně obdarovaného. Bez jejich přispění by nebylo možné část aktivit nabídnout a zrealizovat.

Ještě jednou děkujeme všem pedagogům, žákům a přátelům školy, kteří se aktivně zapojili do sbírky. Všem patří náš obiv a velké poděkování.

https://www.zs-studanka.cz/

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti