Upravit stránku
29. 07. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Zpíváš, zpívám, zpíváme.

Hudební vystoupení mají u našich klientů vždy velký úspěch. Nejinak tomu bylo i ve středu 27. 7. 2022, kdy u nás vystupovala pan Pavel Justich.

Pan Justich k nám jezdí už několik let a my ho vždy rádi vidíme. Tentokrát nám hrál převážně písničky z 70. a 80. let. Nádvořím domova se nesly písničky: „Pramínek vlasů“, „Lékořice“, „Alenka v říši divů“, „Když si báječnou ženskou vezme báječný chlap“, „Tereza“, „Přátelství“,“ Holka s bílou halenou“, „Můj rodný dům“ a spoustu dalších a dalších.

Ráda bych se s Vámi ještě podělila o jeden zážitek z dnešního vystoupení. Vše začalo už ráno, kdy mě oslovil jeden z našich klientů (dříve také muzikant) a ptal se mě, zda by bylo možné, aby si někdy mohl zazpívat na mikrofon s účinkujícím. Nic konkrétního jsem mu slíbit nemohla, ale přemýšlela jsem o tom, jak to zařídit.

Když pak přijel pan Justich, poprosila jsem ho o možnost, společné písničky s našim klientem.  A jelikož je pan Justich velký profesionál a má srdce na pravém místě, ke společnému zpěvu došlo 😊.

Pan Justich si s našim klientem panem Petrem zazpívali písničku „Tam u nebeských bran“. No, co Vám mám povídat, jedno oko nezůstalo suché.  Na přiložených fotkách se můžete podívat na to, jak to celé bylo.

Moc děkujeme

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti