Upravit stránku
04. 01. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Zdravá výživa a mezilidské vztahy.

 

 

 

Dne 4. 1. 2022 se uskutečnila přednáška Paedr. Jitky Hladké zaměřená na zdravou výživu a mezilidské vztahy.  Paní Hladká je uživatelkou služeb našeho domova a ráda se s ostatními podělila o své mnohaleté zkušenosti z oblasti vzdělávání cukrářů a pekařů, o svá životní moudra a bohaté zkušenosti i z oblasti cestování.

Paní doktorka ve své přednášce hovořila zejména o tom, že je nutné naslouchat svému tělu a reagovat na to, „co nám tělo říká“.  Toto platí nejen pro stravování, ale i pro další oblasti. Celou přednáškou se neslo hlavní motto paní Hladké a tím je pozitivní přístup k životu – „na všem si najdi to dobré“.

Za svůj bohatý život nasbírala mnoho zkušeností a dovedností.  Vyprávěla, jak s radostí organizovala zahraniční zájezdy na mezinárodní cukrářské výstavy a veletrhy. Z těchto cest přivážela spoustu fotografií a videozáznamů, které pak využila ve své pedagogické činnosti.  Paní Hladká nazvala cukrařinu nejen profesí, ale uměleckým řemeslem a podělila se s námi i o recept na rodinný desert – „pole či kopec“.

Paní doktorka je mimo jiné i certifikovaným trenérem paměti a určitě si jí dovolíme v budoucnu oslovit s prosbou o další přednášku.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti