Upravit stránku
27. 05. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Vystoupení dětí z MŠ Zvoneček – Pardubice.

Dne 25. 5. 2022 nás v domově navštívily děti z MŠ Zvoneček za doprovodu tří úžasných paní učitelek. Děti měly pro naše klienty připravené téměř hodinové pásmo hudebních a tanečních vystoupení. Celý program se nesl v duchu „Čertovin - Jak to bylo v pekle“.

Děti zpívaly a tančily na melodie známých písniček, ale texty byly jiné. Ve všech písničkách se zpívalo o čertech a pekle.  

Nevím, kdo byl oním novým textařem, ale texty se skvěle povedly a provedly nás životem v pekle – od svatby, přes narození malého čertíka, jeho docházku do školy až po „funkci“ čerta  Někteří se do své role čerta či čertice „vložili“ tolik, že to vypadalo, jako že jsou opravdovým čertím potěrem 😊.

Celé vystoupení si naši klienti moc užili. Děti byly skvělé a opravdu šikovné. Setkání s dětmi bylo o to radostnější, že návštěvu dětí jsme v domově vzhledem k epidemiologické situaci neměli více jak rok.

Mockrát děkujeme jak dětem, tak i paním učitelkám, před kterými smekáme pomyslný klobouk. Nacvičit takto dlouhé a krásné hudebně - taneční pásmo je opravdu náročná práce.

 

Děkujeme a těšíme se zase brzy na viděnou

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti