Upravit stránku
20. 06. 2024Řezníčková Eva
Výlet do skanzenu - druhá část.

Na výlet do Podorlický skanzen Krňovice se 11. 6. 2024 vydala další část našich seniorů a i tato parta si ho náramně užila.

Na výlet se vydalo i více jak 17 našich seniorů , kteří jsou omezeni v pohybu. Výlet tak absolvovali na invalidním vozíku či s chodítky 👩‍🦽👩‍🦼. Ve skanzenu na tuto situaci byli připraveni a tak jsme měli možnost "zajet" až do expozic skanzenu. Děkujeme tímto manželům Zárubovým za velmi vstřícný přístup. Nejen, že připravili k domečkům nájezdy, ale celkově svým chápajícím přístupem pomohli k tomu, že výlet proběhl k velké spokojenosti všech zúčastněných.

I tentokrát jsem si ve skupinkách prohlédli skanzen🏡 jak z venku, tak zevnitř, načerpali mnoho nových informací a závěrem si dali výbornou kávu a ugrilovali buřty ☕🍺🌭.

Dopravu na oba výlety jsme mohli, pro klienty, zajistit díky finančnímu daru ZŠ Studánka, Pardubice. Bez jejich daru by byla realizace výletů velmi komplikovaná. Jsme moc rádi za podporu, kterou nám ZŠ Studánka, Pardubice poskytuje již řadu let a děkujeme za ní.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti