Upravit stránku
04. 01. 2024Řezníčková Eva
Velké poděkování za všechny vánoční dárky.

I u nás v domově se "nadělovalo". Ve většině českých rodin se naděluje večer 24. 12. U nás to bylo trochu jinak. Velká část dárků byla předána 19. 12. při naší vánoční besídce či těsně po ní, přímo na pokojích klientů, a menší část v následujících dnech. Takový trochu předčasný Ježíšek 😁.

Zásluhu na tom, že jsme mohli dárky rozdat máte vy, kteří jste se rozhodli obdarovat naše seniory a patří Vám za to velké poděkování a obdiv.

Dárky k nám putovaly různě, buď prostřednictvím "nákupu" dárku na stánkách neziskové organizace @Bethany - dům pomoci, z. ú., či vybráním si dárku na webu nadačního fondu Českého rozhlasu „Ježíškova vnoučata“ a nebo úplně náhodně a individuálně.

U některých dárků známe dárce, ale u části ne. Dárky se prostě najednou "objevily" u nás na recepci s informací, že jimi máme potěšit někoho z našich klientů.

Musím Vám prozradit, že 19. prosince jsem si ve své kanceláři připadala jako v dílně vánočních skřítků. Všude samý dárek, balíček, dárková taška, přání k Vánocům.

Všechny Vámi darované dárky našly svého obdarovaného a vykouzlily mnoho úsměvů, ale i pár slziček dojetí. Bylo to moc fajn a nebýt Vás, tak bychom nemohli takto naše seniory potěšit.

Touto cestou děkujeme jménem našich klientů i jménem vedení domova všem, kteří mají srdce na pravém místě a zasloužili se o to, že i naši klienti dostali na Vánoce nějaký dárek.

Celkem bylo předáno více jak 100 dárků, včetně jednoho společného pro seniorky z oddělení D3. Za všechny opravdu moc děkujeme.

Fotografií máme spoustu a bylo těžké vybrat jich jen pár, ale snad to pro ilustraci bude stačit a vy si dokážete představit, jaký byl u nás Ježíšek 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti