Upravit stránku
22. 08. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Slunečnice

Co se Vám vybaví, když se řekne slunečnice? Jedna krásná slunečnice ve váze, pole plné slunečnic nebo písnička o slunečnici, která se otáčí za sluncem?  Ano, to to vše se vybaví i našim klientům, ale ještě něco navíc.

 

To něco, je úžasné vystoupení Kristiána Šebka z hudebního divadla Slunečnice Brno.

Pan Šebek k nám do domova jezdí se svým hudebním programem už pěknou řádku let a naši klienti jsou vždy plni očekávání a těšení se. Jinak tomu nebylo ani ve středu   17. srpna. Zázemí panu Šebkovi zajišťuje pan Hutař, který vystoupení skvěle ozvučuje. Zvuk se krásně nese našim nádvořím a i klienti, kteří jsou na pokojích, si tak mohou užít písničky, které pan Šebek zpívá.

 

A cože jsme si to mohli poslechnout a i zazpívat? Třeba písničku z filmu Noc na Karlštejně – „Asi do věží nebo“, píseň Václava Neckáře – „Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě“ nebo spoustu písniček od Karla Gotta – „Oči má sněhem zaváté“, „Pár havraních copánků“ nebo třeba „včelka Mája“ .

 

Jak jsme se od pana Šebka dozvěděli, tak Karel Gott je jeho velkým vzorem. A to takovým, že si pan Šebek přál uspořádat koncert složený jen z písní Karla Gotta.  Bohužel plány zkřížil coronavirus, ale to už je minulostí a sen se stal skutečností.  Pan Šebek nám prozradil, že jeho plány se naplnily nad očekávání. Nejde jen o to, že on sám si může zazpívat písničky mistra, ale že si je sním zazpívají i další. Do tohoto hudebního projektu se zapojilo 15 skvělých muzikantů a aktuálně za sebou mají první koncert naplněný písněmi Karla Gotta.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti