Upravit stránku
06. 12. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Přípravy na Vánoce.

I my v domově se připravujeme na Vánoce. Na všech odděleních se loupou oříšky, dělají se těsta, peče se cukroví nebo perníčky …

Kolegyně za pomoci našich klientů zdobí jejich pokoje, chody a další společné prostory. Vánoce tak opravdu přicházejí v plné síle.

K Vánocům také patří společné povídání o tom, jaké to bylo v době, kdy naši senioři ještě žili ve svých domovech nebo když byli sami dětmi. Někdy je to povídání a vzpomínání veselé, ale někdy i trochu smutné. Rozjímání a vzpomínání k adventnímu času prostě patří.

 

Abychom adventů čas našim uživatelům zpříjemnili, připravili jsme si pro ně spoustu akcí, o kterých si můžete přečíst v dalších příspěvcích. A co že nás to čeká? Živý betlém, vánoční nadělování dárků s Bethany dům pomoci, z. ú.  od dárců z široké veřejnosti, hudební vystoupení dětí z mateřských škol, vystoupení Tomáše Vaňka, minikoncert pěveckého sboru Cantores gymnázia Dašická Pardubice nebo také „vánočkování“.

 

Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout, jak se na Vánoce připravujeme 😊

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti