Upravit stránku
29. 02. 2024Řezníčková Eva
Poděkování firmě ENVI ENERGY CZECH s.r.o.

Rádi bychom i touto cestou poděkovali firmě ENVI ENERGY CZECH s.r.o. za finanční dar který nám umožnil navštívit s našimi seniory divadelní představení.

A jak se to vlastně stalo? Již v loňském roce náš domov oslovila firma ENVI ENERGY CZECH s.r.o. s tím, že plánují uspořádat menší charitativní koncert a výtěžek z tohoto koncertu by nám rádi věnovali na zajímavé aktivity pro naše seniory.

Nápadů na akce bylo spoustu. Vedení firmy se nápady líbily, charitativní koncert se vydařil a my jsem tak získali finanční dar na volnočasové akce.

Z daru se tak podařilo zorganizovat návštěvu divadelního představení. Ano, čtete dobře. „Divadelníci“ nepřijeli k nám do domova, ale my vyrazili 27. 2. 2024 s klienty za kulturou.

Z finančních prostředků jsme zaplatili vlastní představení, pronájem sálu a dopravu. Bez podpory v podobě výtěžku z charitativního koncertu bychom takovou akci nezvládli zrealizovat.

Ještě jednou jménem našich klientů i vedení domova moc děkujeme.

P.S. v dalším příspěvku se můžete dočíst, jak to vše probíhalo a kouknout se na další fotografie z akce 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti