Upravit stránku
24. 02. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Poděkování Chráněné kavárně Café Robinson.

Co to je chráněná kavárna Café Robinson a kde jí najdete? Kavárna Café Robinson

je chráněné pracoviště zejména pro lidi s duševním onemocněním, které najdete v Pardubicích, v městské části Polabiny.

 

V minulosti jsem několikrát navštívila kavárnu Café Robinson, kde jsou zaměstnávány osoby s duševním onemocněním. Při návštěvě jsem si říkala, že je skvělé, co dělají, a že je svou útratou můžu podpořit a tím jim poděkovat za jejich práci pro osoby se zdravotním a dalším znevýhodněním.

 

Svět je opravdu malý a jak se praví v pohádce „Lotrando a Zubejda“: „o náhody v něm není nouze“. Náhoda tomu chtěla a naši kolegyni na mateřské dovolené paní Křížkovou zaujala nabídka kavárny Café Robinson poděkovat výrobky kavárny pracovníkům ve zdravotnictví a dalších složkách integrovaného záchranného systému za jejich práci. Paní Křížková upozornila kavárnu na pracovníky v sociálních službách, kteří za sebou mají dva roky náročné práce v „covidovém“ období. Vedení kavárny její návrh vyslyšelo a zaměstnancům Domova pro seniory U kostelíčka Pardubice se tak dostalo poděkování za práci v podobě skvělých dobrot z produkce kavárny.

 

Když mi telefonovala sociální pracovnice z chráněné kavárny Café Robinson a domlouvali jsme si místo a čas předání, zmínila se, že nám dovezou krabice s dobrotami. Čekala jsem tedy maximálně dvě krabičky něčeho dobrého. O to větší bylo překvapení, když mi pracovníci kavárny předávali pět krabic jejich výrobků.

 

Slané i sladké dobroty jsme poctivě rozdělil mezi pracovníky všech osmi oddělení našeho domova a nezapomněli jsme ani na pracovníky naší prádelny, kde je práce opravdu hodně fyzicky náročná.

 

Vše bylo opravdu výborné a doporučuji navštívit Café Robinson i soukromě 😊. Jménem zaměstnanců Domova pro Seniory U kostelíčka Pardubice moc děkujeme Chráněné kavárně Café Robinson za jejich milou a nečekanou pozornost.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti