Upravit stránku
26. 10. 2023Řezníčková Eva
Pétanque turnaj – „Kostelíček open“ 2023.

Myslíte si, že sport je jen pro mladé a úplně zdravé? Rádi bychom Vás vyvedli z omylu. Naši senioři mají sportovní aktivity rádi, a proto jsme i letos uspořádali turnaj v pétanque. Počasí nám přálo a v úterý 17. 10. se na našem improvizovaném hřišti sešlo dvanáct tříčlenných týmů.

A boj to byl velký. Někdy to vypadalo, že výsledek je jasný a pak přišel hod, který vše změnil. Občas jsme si říkali, tak tady to bude velmi vyrovnané a ono ne. O napínavé a zábavné chvíle nebyla nouze. Turnaj nám naplnil celý den. Začínali jsem v 9.00 hodin a vyhlášení proběhlo až ve 14.30 hod.

Všichni účastníci turnaje obdrželi za své skvělé výkony diplom a „jedlou“ medaili. Vítězné družstvo navíc obdrželo putovní pohár. Do turnaje se zapojili nejen klienti, ale i zaměstnanci a naše seniory všemožně podporovali a motivovali k nečekaným výkonům. Všichni jsme si turnaj moc užili a těšíme se na další.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti