Upravit stránku
11. 10. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Pétanque turnaj – „Kostelíček open 2022“.

Už v září jste si mohli přečíst o tom, jak se naši klienti z oddělení D4 zúčastnili pétanqového turnaje v Moravské Třebové. Zájem o pétanque přetrval a spousta klientů se ptala, zda nebude turnaj i u nás. Nakonec nám to nedalo a turnaj jsme uspořádali 😊.

Do turnaje se přihlásilo 12 týmů. Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Bertičky D6, Blondýny D4, Hvězdičky D4, Ježci D8, Kobry D4, Kolečka D4, Křížky D4, Lilie D6, Medvědi D4, Oudsidři D2, Raubíři D7 a Trutnováci (mix.),.

Tak velký zájem jsme ani nečekali, a abychom nehráli turnaj několik dní, museli jsme narychlo vymyslet v areálu domova druhé hřiště a přistoupit k systému „vyřazovacího pavouka“. I tak jsme hraním strávili celý den. Vůbec to však nikomu nevadilo. Hráči se navzájem povzbuzovali, radili si, jak a kam hodit, přecházeli od jednoho hřiště ke druhému a ani se jim v čase oběda nechtělo odejít. Celé dopoledne se tak hrála základní část, z níž vzešla tři finálová družstva.

Od 13.00 se tedy hrálo naše velké finále. Vítězem se stali Oudsidři, na druhém místě skončily Blondýny a třetí příčku obsadili Trutnováci.  

Všichni hráči obdrželi diplom a medaili z Fidorky. Vítězové ještě navíc Avanti a putovní pohár 😊 

Na jaře se těšíme na další turnaj. Jsme zvědaví, kdo bude dalším vítězem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti