Upravit stránku
16. 01. 2023Řezníčková Eva

Pes kam se podíváš.

Rok 2023 jsme začali potkáním se s našimi canisterapeutickými pejsky.  Tak nějak se to letos sešlo, že jsme hned v prvním lednovém týdnu měli možnost využít psích společníků hned na třech odděleních a v následujícím týdnu měli pejska na dalším oddělení. 😊.

Prostě psí tlapka, kam se podíváš. Radost našim klientům z oddělení D1 a D5 udělala psí dáma Brita se svojí paničkou. Brita je moc šikovná a předváděla přímo taneční kousky, ale také si ráda chvilku poležela u imobilních klientů a nechala se drbat pod bradou. Na oddělení D2 a D3 zavítala smečka pejsků ze Zvěřince na statku.  Pejsků tak bylo všude plno.  Někteří se jen tak nechali hladit, někteří se dokonce česali a část jich předváděla ukázky poslušnosti a „práce“ se psem.

Psí kamarádi nezklamali a při hlazení, česání, krmení psími dobrůtkami či hraní si všichni užili spoustu krásných momentů a legrace.

Doufáme, že jak psím kamarádům, tak i jejich páníčkům bude v roce 2023 přát zdraví a budeme se moci potkávat i nadále.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti