Upravit stránku
09. 06. 2026Řezníčková Eva
Pavel a Pavel Šálkovi. 

Tento příspěvek si pro vás připravila kolegyně Jana a u proběhlému vystoupení napsala:

Vždy když vidím jejich jméno v plánu akcí, tak se moc těším🥳. A nejsem rozhodně sama. Těší se všichni, kteří už je znají. Sehraná dvojka. Otec a syn nás vždy provedou lidovými a folkovými písničkami.

Některé písničky zůstávají součástí vystoupení a jiné se mění. Tentokrát zazněly písničky jako Sbohem galánečko, Zafúkané, Náchodský zámeček, Kdyby byl Bavorov, Řeka hučí, Před Chajdou, Slavíci z Madridu a další.

Letošní překvapení pro mne byla krásná písnička od Karla Plíhala Ráda se miluje, kterou jsem doposud neznala.

Moc oběma Pavlům děkujeme, že jsme si s nimi mohli zazpívat a těšíme se příště. 👋👋 Snad už bude počasí přát a my budeme moc využít venkovní prostory a naše publikum se bude moc rozšířit o několik desítek posluchačů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti