Upravit stránku
23. 03. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Oslava narozenin.

V předcházejícím období jste si měli možnost přečíst o oslavě kulatých narozenin jedné z našich klientek. Paní slavila krásné devadesáté narozeniny. Oslavu z velké části zařizovala rodina této naší klientky.  V zařízení máme ale i klienty, kteří nemají rodinu nebo s ní nejsou v kontaktu. Mezi takové patří i někteří klienti oddělení, které se specializuje na klienty s chronickým duševním onemocněním. A protože i oni si zaslouží oslavit svoje narozeniny, rozhodl se personál oddělení D4 uspořádat menší oslavu i pro ně. V březnu jsme měli celkem 5 oslavenců. Každý oslavenec dostal drobný dárek. Aktivizační pracovnice s několika klienty upekla skvělé bábovky a připravila jednohubky. K bábovce se podávala káva.

Po gratulaci se hrál vědomostní kvíz, kde bylo i několik záludných otázek, ale společnými silami jsme vše vyluštili a kvíz zdárně dokončili. V druhé půlce oslavy se klienti věnovali oblíbenému bingu 😊.

Všem březnovým oslavencům gratulujeme a přejeme hlavně hodně zdraví.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti