Upravit stránku
16. 02. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Navštívili nás pejsci a kočičky.

O návštěvách psů za našimi klienty jste si mohli již opakovaně přečíst. Tentokrát bychom Vás rádi informovali o psí a kočičí návštěvě. Na oddělení D5 a D6 přišli celkem čtyři pejsci a dvě kočky. No kočky, jedna kočička a jeden kocour. Pejsky naši klienti už dobře znají, kočka a kocour pro ně byli velkým překvapením.

Na oddělení D5 se klienti mohli potěšit z přítomnosti mazlivé kočičí slečny „Indiánky“. Zajímavostí je, že kočička je původem z Polska a má jedno oko modré a druhé zelené. Na oddělení D6 zavítal kocourek Eda. Kocourek je pořádně velký pětiletý kocour, váží aktuálně 9 kilo, ale to prý není jeho běžná plná váha. Standartně má více jak 10 kilogramů, ale teď na jaře je trochu „pohublí“, jak běhá za kočičími slečnami. Eda se sice netulí tak rád jako „Indiánka“, ale zase se nechá drbat na břiše a pod bradou. Při návštěvě u nás se procházel mezi klienty, a když už ho to přestalo bavit, vyskočil na stůl a předváděl se v celé své kráse.

Všichni jsme si užili psí a kočičí návštěvu. Když už jsme se loučili, tak jednomu z pejsků byla dlouhá chvíle a vydal se prozkoumat další prostory našeho zařízení. „Kde myslíte, že jsme ho našli?“  Kokršpaněl Renoušek poctil svou návštěvou i našeho pana vedoucího. Psi a kočky tak v rychlosti navštívili sociální pracovnice i paní pokladní. Po této krátké neplánované návštěvě se všichni odebrali k domovu, kde na ně na statku paní Němcové čekala další spousta zvířat. Jsme zvědaví, jaké zvíře nám na příští zooterapii paní Němcová přiveze 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti