Upravit stránku
21. 02. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Návštěva psí dámy Brity.

Dne 17. 2. nás opět navštívila paní Skládalová se svou fenkou Britou. Brita je téměř osmiletá fenka Bordel Colie s hnědým pálením. Brita miluje lidi a kontakt s lidmi, čehož rádi využíváme. Tentokrát měli možnost se potěšit návštěvou fenky klienti oddělení D7.

Na tomto oddělení mají své vlastní zvířátko, zakrslou králičici Rozárku. Setkání zvířecích dam neproběhlo bez komplikací. Jedna i druhá se bály. Rozárka dávala svou nelibost najevo hlasitým dupání, to se zase nelíbilo Britě, která se snažila někam schovat. Nakonec jsme museli Rozárku odnést do jiné části oddělení a až pak mohla Brita v klidu předvést své kousky, které se naučili v rámci výcviku Dogdancingu (psího tance – „také jsem to nevěděla a musela využít Google“ 😊).

Paní Skalová ukázal klientům spoustu triků z psího tance a někteří klienti si je s Britou i sami vyzkoušeli. Pro Britu je důležité, aby návštěva u klientů byla stále zábavou a ne povinnosti. O to se její panička opravdu snaží a Brita i umí dát najevo, když je unavená nebo jí hra přestala bavit.

 

Brita se svou paničkou v minulém roce docházela do mateřské školky Lentilka. Byla tedy zvyklá pracovat s dětmi a ve skupině. Při návštěvě u nás měla Brita premiéru při individuální práci s klientem upoutaným na lůžko a zvládla to na výbornou. Klienti měli z návštěvy Brity velkou radost a Brita také vypadala spokojeně.

Děkujeme za návštěvu a těšíme s na další v březnu

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti