Upravit stránku
07. 04. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Naši psí kamarádi.

Dne 7.4. navštívili oddělení D5 psí kamarádi, aby našim uživatelům zpříjemnili čtvrteční dopoledne.

Navštívila nás fenka Kylie a její psí kamarád Marty. Kylie je „ostřílená“ psí terapeutka. Marty je začátečník, ale vůbec to nebylo poznat. Oba pejsci si užívali pozornosti našich klientů a klienti si naopak užívali přítomnosti pejsků. Bylo spoustu hlazení, drbání, krmení pamlsky a také poleženíčko v posteli u nechodící klientky 😊.

Kylinka si opravdu pozornost ležící klientky užívala, byla naprosto blažená, že může ležet v posteli, a ještě jí někdo drbe pod bradou a za ušima. Její spokojený výraz, když jí další klientky drbaly na bříšku je nepopsatelný, ale koukněte na fotky a uvidíte sami.

Marty je statný tříletý pejsek a je velkým obdivovatelem Kylinky. To, co dělala ona, se on snažil napodobovat a v tandemu jim to šlo moc dobře. Panička Martyho s ním ukazovala prvky z výcviku poslušnosti a také to, jak má pes správně zvládnout povely.  S pejsky byla velká zábava a než jsme se nenadáli, byl konec. Čas určení pro psí návštěvu utekl jako voda.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti