Upravit stránku
21. 11. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Muzikálové zpívání.

Dne 14. 11. 2022 nás v domově téměř po roce navštívily tři skvělé dámy z divadla v Pardubicích a zazpívaly nám známé melodie z muzikálů.

A kdo a co nám zpíval? Ony tři dámy jsou paní Martina Sikorová, Dagmar Novotná a paní Petra Janečková. O zvuk se postaral pan Tomáš Čermák.

V jejich podání zazněly písničky: „Nevěrná“ z muzikálu Kleopatra, „Tam za duhou“ z muzikálu Divotvorný hrnec, „Lásko já stůňu“ z muzikálu Noc na Karlštejně, „Já Máří Magdaléna“ z muzikálu Jesus Christ Superstar nebo „Zelená láska“ z muzikálového představení pardubického divadla Makropulos. Dámy nám  zazpívaly také pár lidovek: „Vínečko bílé“, „Čerešničky“, „Panenka“ a závěrem zazněla tématicky písnička „Loučení“.

Všechny tři dámy jsou výborné zpěvačky a rozumí svému řemeslu. Podařilo se jim zapojit i naše klienty. Hudba nás všechny úplně pohltila. Když přišla na řadu poslední písnička, nikdo nevěřil, že je hodina muzicírování za námi a my se musíme rozloučit.

Děkujeme a těšíme se na další setkání

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti