Upravit stránku
08. 03. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Možná přijde i kouzelník ?.

Dne 2. března jsme měli po dlouhé pauze možnost přivítat u nás v zařízení kouzelníka pana Davida Kopeckého.  Pan Kopecký u nás již vystupoval, a tak se na něj naši klienti moc těšili. Troufnu si říci, že jejich očekávání byla naplněna víc než dost. Pan Kopecký nezklamal a při své kouzelnické show předváděl spoustu kouzelnických triků a do kouzlení a „čarování“ zapojil jak klienty, tak i personál. Asistenty pana Kopeckého se tak stali dva naši klienti a dvě pracovnice. Kouzla doplňovala i hudební kulisa, která se měnila dle předváděného čísla. Pan Kopecký předvedl  spoustu triků s kartami, s kovovými kruhy  nebo kostkami domina.

Všichni jsem sledovali vystoupení s velkým zaujetím a dodneška přemýšlíme, jak se mu podařil trik s levitujícím stolečkem. Šlo o naprosto běžný dřevěný stolek a do kouzla byla zapojena i náhodně vybraná aktivizační pracovnice. I ona nevěřícně koukala na vznášející se stoleček. Jak to ti kouzelníci asi dělají? Odpověď jen tak nedostaneme. Své triky si každý kouzelník pečlivě chrání.

Kouzla z kategorie vznášení se, mizení něčeho či někoho jsou opravdu fascinující a přesto, že se nám do prostoru naší terasy nevešel levitující vlak, kterého v minulosti do pohybu uvedl světoznámí kouzelník David Copperfieldl, tak levitující stoleček byl dostatečnou náhradou 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti