Upravit stránku
11. 03. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Mezinárodní den žen.

 e milou a dlouholetou tradicí si u nás v domově připomínat a slavit Mezinárodní den žen. V loňském roce nebylo, vzhledem k složité epidemiologické situaci, možné uspořádat společnou oslavu. O to víc se naše klientky těšily na tu letošní.

 

Přípravy na oslavu MDŽ začaly už v únoru. Bylo potřeba objednat karafiáty, zařídit hudbu a domluvit se, co se upeče. Přípravy běžely jako po drátku a   

8. března vše krásně klaplo.

 

Na terase oddělení D6 vznikla dopoledne taková malá kavárna. U stolečku s jarní výzdobou, šálkem kávy a sladkými i slanými dobrotami seděla vždy skupinka pěti či šesti žen. Společně si pak poslechly spoustu krásných písniček v podání pana Gruntoráda a jeho muzikantského kolegy.  Úterní dopoledne uběhlo jako voda a když byl čas se rozloučit bylo na všech znát, že se jim odejít z naší improvizované kavárničky vůbec nechce.

 

Ráda bych touto cestou poděkovala všem kolegyním, které se podílely na přípravách oslavy MDŽ. Poděkování patří i panu vedoucímu našeho domova, který zařídil karafiát pro každou naši klientku. Ženy dostávají květiny rády, a to bez ohledu na věk. Karafiát tedy potěšil i naše ženy v domově 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti