Upravit stránku
17. 01. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Klauniáda online na oddělení D6. 

Klauniáda online na oddělení D6 

 

V pondělí 17. ledna 2022 proběhla již druhá online klauniáda. Po komplikacích s připojením při první klauniádě se nad námi technika slitovala. Tablet i připojení fungovalo bez zádrhelů hned od začátku a klienti si mohli užít klauna „Lubomíra Lázeňského“ naplno.

 

Klauniáda proběhla na oddělení D6, kde se při naší premiéře nedostalo na všechny. Po dobu dvou hodin se do povídání, zpívání a radosti s klaunem aktivně zapojilo sedm klientů. Povídalo se o cestování, o místě narození, o Silvestru, ... Došlo i na vaření, kdy naše uživatelka radila s výrobou paštiky 😊.

 

Speciálním tématem pak byla hudba. Všichni uživatelé si s klaunem zazpívali. Domovem tak zazněly tyto písničky: „Vojáci, jdou vojáci jdou“, „Ta naše písnička česká“, „Do věží“, „Muchomůrky bíle“ a plno dalších a dalších. Dokonce jedna píseň od Edit Piaf zazněla od naší uživatelky v češtině a od klauna ve francouzském originále.

 

Moc děkujeme panu "Lubomíru Lázeňskému" a volnočasovým pracovnicím Monice a Janě, které se postarali o hladký chod klauniády.

 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti