Upravit stránku
24. 06. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Klauni jsou stále s námi.

Po velmi vydařené osobní návštěvě zdravotních klaunů u nás v domově se snažíme udržet propojení klientů s klauny i nadále. Protože nemáme možnost mít klauny v domově „naživo“ častěji, rádi využíváme virtuální potkávání se s nimi. K tomu využíváme každý měsíc online klauniádu. Při klauniádě se jeden ze zdravotních klaunů za pomoci “moderní“ technologie – tabletu a skypu setká s klienty z našeho domova.

Dne 23. 6. 2022 se tak slečna Tonička Topinková ze zdravotních klanů setkala s klienty z oddělení D1. Slečna Topinková zazpívala šanson La vie en rose (Život v růžovém) od Édith Piaf v originále a na přání klientů zvládla i úvodní píseň z filmu Titanik.  Nakonec se slečna Topinková potkala na kulturní místnosti oddělení D1 s celou skupinkou žen z tohoto oddělení a společně popřály přítomné paní Zdeničce k svátku a zapívaly si několik lidových písniček.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti