Upravit stránku
17. 02. 2023Domov pro seniory U Kostelíčka

Hudební show.

Po necelém půl roce k nám do domova opět zavítala paní Jana Yngland Hrušková. Na její vystoupení se naši klienti moc těšili a náš „hudební sál“ byl úplně plný. Nevešla by se tam už ani myš 😊.

Paní Hrušková nezklamala a předvedla skvělé hudební, dalo by se říci až kabaretní vystoupení, plné písniček, skvělé hudby a sarkastického humoru, který ale naše klienty moc bavil. 

Při minulé návštěvě si naši klienti přáli zahrát písničku „Děti z Pirea“, paní Hrušková jí v té době neměla v repertoáru, ale při dnešním vystoupení jí zazpívala. Je úžasné, že přání našich klientů vyhověla a tuto písničku nově do svého vystoupení zařadila.

 

V podání paní Jany zazněly nejen písničky „pro pamětníky“, ale i modernější

skladby, které pomyslně zvedaly naše seniory ze židlí. A co vše jsme mohli slyšet? Např.: „Cigánko ty krásná“, „Hej paní mámo“, „Okolo Hradce“, „Nedaleko od Trenčína“ nebo „Lady Carneval“, „Non stop“ či“ Whisky to je moje gusto“.

 

 

Děkujeme a těšíme se na další vystoupení této úžasné dámy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti