Upravit stránku
15. 09. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Grilování.

I naši klienti mají rádi opékání buřtů a grilování. Proto jsme rádi přijali nabídku pana

náměstka Rychteckého na uspořádání dalšího grilování pro naše klienty. 

Grilování proběhlo ve středu 7. 9. 2022 a mělo začínat od 13.00, ale klienti se začali v hodném počtu scházet už od 12.30 😊. Na našem grilování se podávali „liberáky“, čepovalo se pivečko a malinovka. K tomu všemu hrálo Zámecké duo. Prostě příjemné středeční odpoledne.

Do grilování se zapojil jak pan náměstek, který za asistence volnočasových pracovnic griloval pro klienty párky, tak i pan ředitel sociálních služeb Ing. Petr Krejčí, který se ujal výčepního zařízení. Pomocnou ruku nabídla i vedoucí odboru sociálních věcí Magistrátu města Pardubic Mgr. Iva Bartošová či vedoucí oddělení ekonomického a rozvojových věcí Bc. Jana Procházková a samozřejmě všechny kolegyně, volnočasové pracovnice. Všem patří velké poděkování.

 

Dle ohlasů od klientů se jim grilování moc líbilo, a tak se pokusíme uspořádat na podzim ještě minimálně jedno opékání, tentokrát na ohništi, tak jako to bývalo dříve😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti