Upravit stránku
14. 09. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Duo Ruggieri.

Myslíte si, že balet a operní zpěv patří jen do divadelních sálů nebo do velkých kulturních či sportovních hal? Opak je pravdou.

Manželé Ruggieri nám v domově ukázali, že je možné balet i operní zpěv provozovat téměř kdekoliv. Dne 8. 9. 2022 nám pan Ruggieri zpíval krásné operní árie a jeho žena Soňa k tomu tančila, ale ne běžné tance. Paní Ruggieri předvedla skvělé ukázky baletního umění, a to i za ztížených podmínek, kdy tančila ve venkovním prostoru našeho domova. Přesto, že beton na našem nádvoří je všechno jiné než rovná hladká plocha, tak paní Roggieri předvedla parádní vystoupení. A co říci o pěveckém výkonu? Ten byl naprosto famózní. Pan Ruggieri má velmi příjemný a silný hlas. Troufnu si tak tvrdit, že i naši obyvatelé, kteří zůstali na svých pokojích, měli v jeho podání to dopoledne operu v „přímém přenosu“ na svých pokojích.

Děkujeme a těšíme se zase za rok na viděnou

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti