Upravit stránku
15. 06. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Domácí mazlíčci u nás v domově.

Když se řekne domácí mazlíček, představíte si kočičku, pejska či zakrslého králíčka? Většina lidí ano. Tyto mazlíčky k nám do domova paní Němcová ze Zvěřince na statku vozí a my je vždy rádi vidíme. Klienti si mohou pejsky a kočičky hladit, krmit je, hrát si s nimi či je jen tak pozorovat a těšit se z přítomnosti zvířecího kamaráda.

Mezi námi jsou i tací, co si pod pojmem domácí mazlíček představí třeba i hada nebo ještěrku. I u nás v domově máme klienta, který doma choval hady a ještěry. Abychom i jeho potěšili, poprosili jsem paní Němcovou, zda by měla ve svém zvířecím „repertoáru“ i něco z této kategorie. Paní Němcová nezklamala a přivezla nádherného hada a agamu. Obdivovatelů těchto méně obvyklých mazlíčků se nakonec našlo podstatně více. Had i agama si užili pozornosti klientů z oddělení D7. Na fotkách můžete vidět, jak jim to všem slušelo 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti