Upravit stránku
01. 12. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Dětský pěvecký sbor Rolnička.

Ve čtvrtek 30. 11. 2022 jsme si užili krásné vystoupení dětského pěveckého sboru Rolnička ze ZŠ Sezemice pod vedení Mgr. Radky Svatoňové.

Dětský pěvecký sbor u nás účinkoval po velmi, velmi dlouhé době, a tak jsme se všichni na vystoupení dětí moc těšili.

Dětí mělo být přes dvacet a zájemců o jejich vystoupení z řad našich obyvatel více jak padesát. Zvolili jsme tedy pro vystoupení méně tradiční prostor. Vystoupení proběhlo v naší velké jídelně. I z přiložených fotografií můžete vidět, že i přesto, že šlo o velkou místnost, tak byla jídelna plná a všichni si to užili. Děti nám nejen zazpívaly vánoční koledy a písničky, ale také zarecitovaly a zahrály na hudební nástroje. 

Závěrem vystoupení nás čekalo malé překvapení v podání přáníčka k Vánocům a drobného dárečku – keramické hvězdičky, zvonečku nebo vločky.

Děkujeme jak dětem, tak jejich sbormistrové za příjemné odpoledne, které nás ještě více posunulo do adventního času a s napětím budeme očekávat další akce, které nás v prosinci ještě čekají.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti