Upravit stránku
29. 08. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Agility Sezemice

Určitě všichni znáte rčení „kdo si hraje nezlobí“. Toto rčení se většinou používá u dětí, ale je možné ho využít i pejsků. Ne že by pejsci „zlobili“. Ale když si hrají, je to s nimi velká zábava a páníček má jistotu, že jeho čtyřnohý kamarád měl dost pohybu a nebude doma zkoušet, co vydrží nábytek nebo zda je možné „objevit“ něco zajímavého v odpadkovém koši.

A kde a jak si psi mohou hrát? Buď individuálně se svým páníčkem nebo ve někde ve skupině dalších psů a lidí. Takovou „hrací“ partou je uskupeni Agility Sezemice.

Tato parta úžasných psů a jejich skvělých páníčků nás v domově navštívila v úterý 16. srpna. Opět vyšlo počasí a my jsme na dvoře domova viděli  úžasné sportovní kousky: psi běhali tunelem, předváděli slalom mezi tyčkami, hledali ukryté dobroty, tančili s páníčky na hudbu, … Ukázek v podání psů bylo opravdu hodně, ale to nebylo všechno 😊. Ani lidský doprovod se nenechal zahanbit a předvedl nám ukázku společenského tance – waltz a ukázku moderního tance.

Jak naši klienti, tak i pejsi a jejich páníčci se skvěle bavili a my moc děkujeme za návštěvu a těšíme se zase za rok na viděnou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti