Upravit stránku

 Potkávání generací.

V roce 2018 jsme navázali spolupráci s V Mezi námi, o.p.s., která podporuje setkávání lidí všech generací.  Jednou se základních idejí této organizace je podpora porozumění těch nejstarší s těmi nejmladšími a společné objevování, jak krásné a obohacující jsou jejich světy, když se navzájem propojí. 

Na základě spolupráce s V Mezi námi, o.p.s. – mezigeneračně, došlo v roce 2018 k navázání partnerství se základní školou V Pohybu Pardubice. V rámci této spolupráce začalo docházet k společnému potkávání našich seniorů s dětmi z této školy. Setkávání bylo nedobrovolně přerušeno covidovými opatřeními, ale myšlenka propojení generací nezapadla a nevyhasla.

V druhé polovině roku 2022 se nám podařilo obnovit společná setkávání a opět se radujeme ze společného setkání, tvoření, povídání si, předávání zkušeností starší generace té mladší, ale i obráceně. Na obou stranách vidíme obrovský přínos těchto setkávání a věříme, že už žádné omezení nepřijde.

 

Děkujeme za spolupráci.

https://www.mezi-nami.cz/

https://zsvpohybu.edupage.org/

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti