Upravit stránku

PŘÍJEM UŽIVATELE

Zájemce o sociální službu (vč. zákonného zástupce, opatrovníka) je informován v DS Slunečnice při vstupním pohovoru sociálním pracovníkem o celém dění v zařízení včetně prohlídky interiéru.

Celému řízení je dán dostatečný prostor, aby se zájemce a jeho zákonný zástupce či opatrovník podrobně seznámili s nabídkou poskytovaných služeb.

Vlastní pohovor probíhá v DS Slunečnice. V případě, že se jedná o imobilního zájemce, je možné podat informace v místě jeho bydliště. Na základě informací o poskytovaných službách si v případě zájmu stanoví uživatel ve spolupráci se sociálním pracovníkem služby, o které má zájem a v jakém rozsahu. Je také seznámen s cenami jednotlivých služeb a cenami za poskytnutou stravu.

Další informace poskytuje vedoucí zařízení (denní řád zařízení, PO a BOZP, popř. další) anebo vedoucí oddělení přímé péče informuje uživatele o sociálně-aktivizačních a výchovně vzdělávacích aktivitách poskytovaných v zařízení.

Potenciální uživatel současně podává informace o vlastních potřebách, zájmech, dovednostech a schopnostech či omezení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti