Upravit stránku
03. 06. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Zpívání s Hradeckým Šramlem.

Po delší době jsme  1.6.2022 přivítali u nás v domově oblíbený Hradecký Šraml. Šraml nám hrál k poslechu spoustu krásných písniček z jejich obrovského a snad nevyčerpatelného repertoáru.

Už od pondělí jsme řešili, zda udělat vystoupení venku na dvoře nebo na terase oddělení D6. Ve středu 1. 6.  bylo od rána velmi nevyzpitatelné počasí.  Ráno bylo slunečno, pak se zatáhlo a dost se i ochladilo. Radary a jiné „chytré“ aplikace však déšť nehlásily, tak jsme se rozhodli to risknout, a připravit zázemí pro vystoupení na dvoře domova. Je zde více místa a vystoupení se tak může zúčastnit více našich klientů. Náš risk se nám vyplatil. Počasí při koncertě bylo skvělé, dokonce i svítilo sluníčko a klientů přišlo spoustu. Vystoupení na dvoře domova jsme si všichni moc užili 😊.

O to větší bylo naše překvapení, když cca půl hodiny potom, co účinkující odjeli a klienti už čekali na svých odděleních v suchu a teple na oběd začalo pršet a pršelo celé odpoledne. Kde se mraky s deštěm vzaly netušíme, prostě klika jako hrom. Asi je možné zpěvem rozehnat nejen špatnou náladu, ale i špatné počasí 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti