Upravit stránku
16. 05. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Písniček není nikdy dost.

Dne 10. 5. 2022 si naši klienti užili krásné dopoledne venku za doprovodu písniček v podání pana Pecháčka. Před začátkem vystoupení jsme zjistili, že připravené lavice a židle nebudou zdaleka stačit, takový byl o venkovní posezení s hudbou zájem 😊.

Narychlo se donášely lavičky odkud se jen dalo a za chvilku bylo vše obsazené. Na nádvoří se sešla opravdu velká parta příznivců dobré hudby. Hrálo se a zpívalo co to jen šlo.  Pan Pecháček nám hrál na kytaru a zpíval zvučným hlasem známé a oblíbené „šlapeťácké písničky, ale nejen ty. Všichni jsme si s ním mohli zazpívat: „Já mám holku od Odkolků“, „Staré topoly“, „Pětatřicátníci“, „Když jsem šel v Praze po rynku“, „Ručičky nebojte se“,  Život je jen náhoda“, „Na břehu Blanice“ ,  „Tancuj, tancuj, vykrůcaj“ a mnoho a mnoho dalších. K tomu všemu nám svítilo sluníčko a bylo příjemně teplo. No prostě paráda.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti