Upravit stránku
11. 07. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Hudební cesta časem.

Dne 28. 6. 2022 si naši klienti mohli zavzpomínat na doby minulé prostřednictvím písniček v podání pan Krulicha a jeho dcery. Pan Krulich k nám do domova jezdí opakovaně a vždy je jeho vystoupení zárukou dobré muziky. Letos s sebou vzal i svou dceru. Přesto, že slečna je ještě školou povinná, tak její hlas zní jak zvon- silný, čistý s krásnou barvou.

Při vystoupení zazněly např. písničky: „ Pramínek vlasů“, „Alenka v říši divů“, „Ta naše písnička“, „Holubí dům“, „Bejvávalo, bejvávalo dobře“, „Divokej horskej tymián, …

Pan Krulich nám zazpíval i takové legendární písničky jako je „Prodavač“ od Michala Tučného nebo „Hotky tonky blues“ či „Brouk“.  Společně s dcerou nám zapívali duet „Hvězdy nehasnou“ od Karla Gotta a jeho dcery.

Na konci vystoupení přišlo velké překvapení o kterém nikdo neměl ani potuchu. Všichni diváci, kteří si přišli Krulichovi poslechnout, dostali malého pejska vytvořeného z nafukovacího balónku 😊. Tento nečekaný malý dárek všechny klienty opravdu moc potěšil.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti