Upravit stránku
26. 06. 2026Kosařová Lucie

Ve čtvrtek 25. 6. 2026 se v našem zařízení uskutečnilo společné grilování, které se neslo ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. O skvělou náladu se postarala kapela Hradecký Šraml, jejíž vystoupení si všichni přítomní velmi užili.

Srdečně děkujeme Statutárnímu městu Pardubice a 1. náměstku primátora panu Mgr. Jakubovi Rychteckému za zajištění občerstvení, společnosti Globus za darování kvalitních libových párků na grilování a Květinářství Hol Flor za krásnou květinovou výzdobu.

Velké poděkování patří také kapele Hradecký Šraml za hudební doprovod a našemu personálu za pomoc s organizací celé akce.

Děkujeme všem, kteří se na této krásné události podíleli a přispěli k příjemně strávenému odpoledni.

Grilovánímp410.80 MB

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti