Upravit stránku

19.7.2024 - Vaření

V létě se nikomu nechce moc vařit, proto jsme na dnešní aktivitu zvolili letní pokrm - udělali jsme si osvěžující ovocný salát. Na kuráž si naši senioři připili griotkou a vše jim šlo hned od ruky.

17.7.2024 - Restaurace Garáž

Dnes odpoledne jsme s našimi seniory vyrazili do vedlejší restaurace Garáž. Účast byla velká. Všichni jsme si moc hezky popovídali a dali jsme si nejrůznější dobroty.

16.7.2024 - Králičí hop

Dnes se naši uživatelé mohli podívat na ukázku králičího hopu. Je opravdu neuvěřitelné, co vše dokáže králík přeskočit. Největší radost však všichni měli z toho, že se mohli s králíkem pomazlit.

11.7.2024 - Zmrzlina Bellezza

I tento rok jsme poprosili "MŇAM KÁRU", aby za námi přijela. Počasí nám přálo a tak jsme si mohli tuto pochoutku dopřát v našich krásných altánech.

3.7.2024 - Grilování

K létu patří grilování, a protože i my víme, že to tak je, snažíme se tuto tradici dodržovat. Vůně z grilu, točené pivo k tomu a výborná nálada. Tak u nás probíhá léto.

3.7.2024 - Individuální aktivizace

Dnes se naše pracovnice zaměřily na individuální aktivizaci na pokoji. Ruční práce, hraní her nebo jen povídání - to a mnoho dalšího se dá na individuální aktivizaci použít.

2.7.2024 - Skupinová aktivizace

Dnes se naši senioři podíleli na výrobě AZ kvízu, který bude dále sloužit na další aktivizace.

1.7.2024 - Cestovatelská přednáška

Dnes za námi přijel pan Horák se svou cestovatelskou přednáškou na téma Austrálie. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého a moc se těšíme na pokračování.

28.6.2024 - Vaření

Dnes jsme malinko pozměnili aktivitu vaření. Naše pracovnice udělali výborný pudink a vaření se změnilo na individuální aktivizaci se sladkým překvapením.

27.6.2024 - Canisterapie

Poslední návštěva psích přátel před prázdninami vykouzlila úsměv na všech tvářích našich seniorů.

26.6.2024 - ZŠ Noe Pardubice

Dnes nás navštívily děti ze základní školy Noe Pardubice. Připravily si pro naše seniory krásný program. Společné zpívání, taneční vystoupení i přednes básně.

25.6.2024 - Posezení venku

Krásné ráno nás dnes probudilo a tak jsme se rozhodli udělat venkovní cvičení.

24.6.2024 - Aktivizace

Minulý týden jsme v rámci aktivizace stříhali a sušili levandule. Dnes jsme se dostali k plnění sáčků a vyráběli tak malinké, uklidňující, voňavé polštářky.

21.6.2024 - Mezigenerační prolínání

Další ze společných setkání v rámci generací proběhlo v DpS U Kostelíčka. Dnes chyběly děti ze ZŠ Svítání, kteří si užívají školu v přírodě, ale i tak jsme si to užili. Tentokrát jsme volili sportovní zábavu. Zahráli jsme si cornhole a jiné společenské hry.

20.6.2024 - Sázení květin

Dnes naši senioři sázeli květiny, které nám daroval velkoobchod květin Holflor. Za krásnou pozornost moc děkujeme.

19.6.2024 - Kavárna

Již tradičně jsme otevřeli dveře naší kavárny U Mlsné kozy. Stylové posezení, pobavení se a dobroty, které sami uživatelé připravili.

18.6.2024 - Stříhání levandulí

Dnes se naši uživatelé pustili do stříhání levandulí, které budou následně zpracovávat v rámci další aktivizace. Stříháním procvičili jemnou motoriku a také se společně pobavili.

18.6.2024 - Individuální aktivizace

Dnes si děvčata připravila pro naše uživatele individuální aktivizaci - trénování jemné motoriky. Přesunutí kuliček dle vzorce pouze jedním prstem je opravdu náročné.

18.6.2024 - Házení míčku na cíl

Dnes jsme se během cvičení věnovali sportovní aktivitě. Naši senioři měli za úkol trefit se míčkem do otvoru. Věřte, že to není nic jednoduchého.

14.6.2024 - Vaření

V rámci vaření si naši uživatelé upekli a následně pochutnali na roládě s banánem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti