Upravit stránku

Oprava a nátěr omítky vstupní budovy Domova pro seniory
U Kostelíčka. 

V druhé polovině října 2016 byla dokončena oprava a nátěr opadané a již velmi nevzhledně působbící omítky vstupní budovy Domova pro seniory U Kostelíčka. 

Financováno: SsmP

Domov pro seniory Dubina se konečně dočkal parkovací plochy pro návštěvy.

Naše snaha o vybudování alespoň malé parkovací plochy u areálu Domova pro seniory na Dubině se po několika letech úspěšně završila. Děkujeme tímto místnímu obvodu i Magistrátu města. Díky sníženým nájezdům chodníků se nyní dostaneme ke všem budovám se zásobováním a již nebudeme muset komplikovat život chodcům. :-)

Financováno: Magistrát města Pardubic a Městský obvod Dubina

Domov pro seniory Dubina obdržel od vedení basketbalového klubu BK JIP Pardubice dárcovský šek

Velký dík patří pardubickému basketbalovému klubu BK JIP Pardubice. V rámci skvělé sportovní akce Hrajeme spolu za Pardubice, která proběhla večer 28. prosince bylo z části v stupného vybráno 18 500 Kč. Šek  s touto částkou převzala od vedení klubu vedoucí Domova pro seniory na Dubině Monika Kopecká. Prostředky budou použity na nákup aktivní antidekubitní matrace pro obyvatele domova.

Ještě jednou díky.

Dne 23. 11. 2016 se v našem Domově pro seniory konal již druhý ročník vánočního jarmarku. Akce se velmi poedla a to zejména díky velkému počtu návštěvníků a množství krásných výrobků s vánoční tématikou vyrobených našimi seniory. Velký dík patří tedy jim a také vedení a všem pracovníkům domova, kteří se na organizaci podíleli.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti