Upravit stránku

19. 9. 2023 - Senior klub

V úterý 19. 9. 2023 jsme se společně setkali na dalším pravidelném klubu seniorů, kde jsme si společně při živé hudbě zazpívali a potěšili se vzájemnou společností.

Kvízové dopoledne

Kvízové dopoledne.

15. 9. 2023 - pečení švestkového koláče s přelivem

V pátek na pravidelném vaření jsme si upekli výborný švestkový koláč s drobenkou a švestkovým přelivem. Každý se do pečení zapojil, někdo přípravou těsta, mícháním, naléváním, krájením švestek, přípravou drobenky. Po jeho upečení jsme si na něm u kávy společně pochutnali a popovídali si.

15. 9. 2023 - Zábavná historie cestování

V pátek 15. 9. 2023 dopoledne nás pořad "Zábavná historie cestování" zavedl do exotických krajin a představil nám řadu kuriózních dopravních prostředků. Měli jsme možnost zjistit, kdo stál u počátků moderního cestování a čím vším se v minulosti jezdilo. létalo a plulo 🛞🛺🚢🚂:). Pořad byl skutečným zážitkem a již se těšíme na další program v rámci Akademie třetího věku.

Muzika hrála, břinkala

Muzika hrála, břinkala.

14. 9. 2023 - skupinová muzikoterapie

Ve čtvrtek 14. 9. 2023 se konala další skupinová muzikoterapie, příležitost pro sdílení a společné radostné prožívání 🙂.

13.9.2023 - vystoupení papoušků

Ve středu 13. 9. 2033odpoledne nás velice příjemně překvapilo vystoupení s chytrými mazlivými papoušky z různých kontinentů, kteří měli hodně natrénováno a byli velmi šikovní. 🙂. 🦜

13. 9. 2023 - ranní cvičení s balóny na odd. A a B

Středeční ranní cvičení a příjemné protažení s balóny na odd. A a B :).

12. 9. 2023 - tvoření na odd. A a B, procházka uživatelů z odd. C

V úterý 12. 9. 2023 jsme si vyšli do lesa, měli jsme štěstí, našli jsme i nějaké jedlé houby.( 🍄 Odpoledne jsme se sešli ve společenské místnosti na odd. A a B, kde jsme trénovali jemnou motoriku a tvořili.

8. 9. 2023 - vaření langošů

Páteční odpolední vaření a příprava skvělých langošů se povedlo, k langošům jsme si dopřáli i malou skleničku piva.

Psích kamarádů není nikdy dost 🐕‍🦺.

Psích kamarádů není nikdy dost 🐕‍🦺.

7.9. 2023 - canisterapie, cavioterapie, cvičení a hrátky s kočičkou

Ve čtvrtek 7. 9. 2023 dopoledne přivítali senioři z oddělení A a B ve společenské místnosti čtyřnohou psí kamarádku, která nám svojí přítomností udělala radost a přinesla pocit pohody a uvolnění. Na oddělení C si zase senioři dnes ráno zacvičili venku na zahradě, pod altánem. Přišla se s námi také pomazlit kočička, se kterou jsme si i pohráli. Na oddělení D měli někteří senioři možnost pohladit si zase jiné zvířátko - morčátka Klér a Luku.

6.9.2023 - procházka do lesa a aktivizace

Procházka do nedalekého lesa byla velmi příjemná, všichni si ji moc užili :). Odpoledne nakonec byl čas i na další aktivizační činnosti, trénink jemné motoriky a společnou tvořivost.

5.9.2023 - SENIOR KLUB

V úterý 5. 9. 2023 se odpolední setkání na klubu seniorů povedlo 🙂. Dobrá nálada, společné zpívání a poslech živé hudby.

1.9.2023 - cvičení s dětmi z MŠ Safari

V pátek 1. 9. 2023 proběhlo na oddělení D cvičení s dětmi z MŠ Safari, které bylo veselé a hravé:).

31.8.2023 - canisterapie na oddělení D a aktivizace na oddělení A a B

Ve čtvrtek 31. 8. 2023 dopoledne jsme na oddělení D přivítali fenku Goldie, která nám svojí přítomností zpříjemnila skoro celé dopoledne. Odpoledne se opět senioři na oddělení A a B setkali ve společenské místnosti, kde měli možnost nejenom si popovídat, ale také si něco vytvořit. 

Sportovní dopoledne aneb "kostelíčkiáda"

Sportovní dopoledne aneb "kostelíčkiáda".

28.8.2023 - Jóga pro seniory

V pondělí odpoledne se uskutečnila ve společenské místnosti další lekce jógy, kterou vedla lektorka paní Jana Cucyková v klidnějším tempu a vsedě, tak, abychom si protáhli naše tělo, a zároveň se dostali do psychické pohody.

25. 8. 2023 - Akademie třetího věku - Zábavná historie kriminalistiky

V pátek dopoledne jsme se sešli ve společenské místnosti, kde se konal další pořad Akademie třetího věku. Tentokrát na téma Zábavná historie kriminalistiky, která byla protkaná zajímavostmi. Pan Šika nám ukázal počátky policejních sborů, slavné kriminalisty a jejich největší úspěchy, Dozvěděli jsme se, kdo byl slavný londýnský "Jack rozparovač". Putování kriminalistickou historií zakončila vzpomínka na slavného Čecha, který se pokusil prodat pražskou tramvajovou linku i samotný Karlštejn.

24. 8. 2023 - canisterapie na oddělení C

Ve čtvrtek 24. 8. 2023 nás tentokrát přišla navštívit psí kamarádka na oddělení C, individuálně na pokoj.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti