Upravit stránku
03. 06. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Poděkování firmě Holflor. 

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě Holflor za nádherné květiny, které našemu domovu darovala.

Jak se říká, květinou ženu nikdy neurazíš a o to méně, když nejde o jednu, dvě nebo deset, ale celý „balík“ krásných balkonovek.

A jak se k nám květiny dostaly?  V pátek 27. 5. 2022 k nám do domova zavolala milá dáma a sdělila mi, že firma Holflor by nám ráda věnovala nějaké „balkonovky“.

Hned jsem zajásala a říkala si, „to si hezky doplníme tu trošku, co už máme zasázenou“. Jaké pak bylo naše překvapení, když v pondělí přijel pan řidič a začal vykládat květiny. Když složil první vozík, napadlo mě, že to přeci všechno nemůže být jen pro nás. Byla jsem ujištěno, že ano. Pan řidič pak pokračoval ve vybalování dalších a dalších květin. No, byla toho záplava a jedna květina hezčí než druhá. Rychle jsem „povolala“ kolegyně volnočasové pracovnice a začalo velké shánění truhlíku, květináčů a zeminy.

Celé úterní a středeční dopoledne jsme se s klienty domova věnovali sázení kytiček. Jak to dopadlo? Za pomoci darovaných květin se nám podařilo rozzářit naše balkony, terasy, okna, ale i stoly na dvorku, venkovní nádoby před domovem a někde i přímo pokoje klientů. Na fotkách si můžete prohlédnout naši novou květinovou výzdobu. Máme z ní všichni velkou radost😊.

V dnešní době není příliš těch, co bez nároku na peníze udělají něco pro druhého, podarují ho a nic nečekají. Opravdu ze srdce děkujeme za květiny, kterými jste se rozhodli potěšit naše klienty.

 

Děkujeme a pokud si na nás vzpomenete i v budoucnu, budeme moc rádi 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti