Upravit stránku
14. 11. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka

Oslava mezinárodního dne mužů.

I letos jsme u nás v domově oslavili Mezinárodní den mužů. Sice trošku v předstihu, ale to oslavě na ničem neubralo 😊. Naší letošní oslavou 8. 11. 2022 jsme navázali na loňskou oslavu. Opět se sešli muži z našeho domova, dostali pohoštěni, pivečko a k tomu jim hrála hudba.

A kdo nám zahrál letos? Sáhli jsme po osvědčené kapele Hradecký Šraml. Šraml hrál pěkně od podlahy známé i méně známe písničky. Kupodivu i pánové zpívali spolu s hudebníky. Odpoledne nám utíkalo jako voda a ni se nikomu nechtělo odejít, když přišel konec posezení. A co se podávalo? „No, co byste pánům servírovali Vy?“ Naše aktivizační pracovnice za vydatné pomoci žen klientek domova, pro muže připravily: utopence, jednohubky, slané štrůdly, šneky z listového těsta, perník, bábovku a „chlebodárky“. Nevíte, co to je? Chlebodárky jsou vlastně takové bramboráčky bez brambor. Na jejich výrobu potřebujete chleba, cibuli, česnek, salám, koření jako do bramboráků a pak už jen smažíte, smažíte a smažíte 😊.

Doufám, že si pánové svůj svátek užili a děkuji všem ženám, které se na přípravě oslavy podílely.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti