Upravit stránku
11. 01. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Hudební show pana Justicha  - 11. 1. 2022.

Hudební show pan Justicha  - 11. 1. 2022

I letos jsem všichni rádi uvítali pana Pavla Justicha s jeho hudební show. Pan Justich je osvědčeným vystupující, který přináší nejen skvělou muziku, ale i naprosto úžasnou interakci s našimi klienty.

Co myslíte? Jak to bylo tentokrát? I teď to bylo parádní. Show byla plná písniček, smíchu a dobré nálady. Do vystoupení se zapojili jak klienty, tak i náš personál. Pan Justich je pro tyto příležitosti skvěle vybaven velkým množstvím imitací hudebních nástrojů, které mezi nás rozdal. Všichni si tak užila své „kytarové“ vystoupení. Což dokumentují i přiložené fotografie. „Kytaristé“ si zahráli mimo jiné „Slavíci z Madridu“, „Schody do nebe“ nebo písnička „Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě“.

Toto lednové vystoupení se částečně neslo i v duchu doznívajících vánoc a tak nesměli chybět písničky jako „Půlnoční“ či „Haleluja“, kterou jsem se rozloučili.

Pan Justich slíbil, že se za námi zase přijede brzy podívat a tentokrát přijede povídat o svých dobrodružných cestách po Africe.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti