Upravit stránku
04. 01. 2023Řezníčková Eva

Děkujeme za vánoční dárky.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří mají srdce na pravém místě a jsou ochotni se podělit o kousek svého s cizími lidmi. I letos se našlo mnoho těch, kteří svým dárkem pomohli připravit hezké Vánoce pro naše klienty.  

Vaší laskavosti si vážíme o to více, že v dnešní době lidé ve svém soukromém životě řeší spoustu starostí a někdy i existenčních problémů a nemají čas, chuť nebo možnost myslet na druhé. Vy jste si ten čas našli  a připravili krásné dárky pro naše seniory.

Velké poděkovaní tak patří dárcům z ČSOB Pojišťovny Pardubice, České správy sociálního zabezpečení, zástupcům firmy Bellinda, týmu pracovníků ze ZŠ Spořilov, všem soukromým dárcům, kteří darovali dárek prostřednictvím webových stránek  Bethani dům pomoci, Nadačního fondu Ježíškova vnoučata a v neposlední řadě i těm, kteří naprosto soukromě obdarovali naše seniory.

Velké poděkování patří paní Joštové a jejímu týmu z Bethany dům pomoci, z. ú., kteří se již několik let velkou měrou podílejí na tom, že naši senioři mají možnost dostat krásné dárky.

Doufám, že jsem na někoho ve výčtu dárců nezapomněla. Poděkování patří opravdu všem.

Všem dárcům děkujeme a přejeme v roce 2023 hodně zdraví a štěstí.  Bez Vás by to nešlo 😊.

 

P.S. A jeden trochu netradiční dárek na nás teprve čeká. Prostřednictvím Ježíškových vnoučat si naši senioři přáli zažít vesnickou zabíjačku. O tomto přání natočila paní redaktorka Bačkorová krátkou reportáž a ta přinesla své ovoce 😊. V březnu se snad toto netradiční přání podaří splnit díky spoustě ochotných lidí mezi námi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti