Upravit stránku

Vážení příznivci našeho domova, již na jaře jsme museli, kvůli pandemii, zrušit Velikonoční jarmark. S vyvíjející  situací nyní, je ohrožen i Vánoční jarmark. Proto jsme se rozhodli uspořádat "ONLINE JARMARK". Veškeré výrobky, které vyrobili naši uživatelé a které bychom prodávali na našem Vánočním jarmarku, jsme nafotili a umístili zde. Můžete si tak výrobky zakoupit a přispět  na aktivity našich seniorů. Díky Vašim příspěvkům budeme moci v následujícím roce pokračovat s canisterapií, muzikoterapií, budeme moci pozvat nejrůznější interprety na hudební vystoupení a v letních měsících uspořádat grilování pro uživatele. 

 

Jak to celé funguje?

1) Prohlédnete si všechny fotografie výrobků a vyberete si ten, který chcete zakoupit. Po "rozkliknutí" fotogalerie, najdete u každé fotografie, vlevo dole, název výrobku a cenu.

2) Na email michaela.valkyova@ssmpce.cz zašlete, jaké zboží jste si vybrali. Důležité je uvést telefonní číslo, na které můžeme volat a domluvit se na podrobnostech ohledně předání. (Množství výrobků je omezeno, proto náš online prodej funguje na principu: "Kdo dříve objedná, toho je zboží")

3) Po domluvě si vyzvednete své zboží. Při vyzvednutí prosíme, mějte přichystanou přesnou částku k úhradě. Kvůli hygienickým podmínkám, není možné manipulovat s penězi a tudíž vracet peníze.

- Individuálně je možné zaslat zboží poštou, je však potřeba počítat s poštovným a doběrečným k ceně.

 

!!! Nezoufejte, když se vyprodá výrobek, který se Vám líbil..... Výrobky se stále vyrábějí a průběžně budeme doplňovat nabídku. !!! Případně si můžete daný výrobek objednat i ve větším množství.