Upravit stránku
12. 05. 2022Domov pro seniory U Kostelíčka
Zooterapie na D8.

V pondělí 9.5.2022 na oddělení D8 zavítala návštěva zvířecích kamarádů. Oddělení D8 navštívil opravdu velký „zvěřinec“. S paničkami přišlo pět pejsků a dvě kočičky.

Novinkou mezi zvířátky byla malinká kočičí slečna tzv. „naháč“  - sphynx.  Kočičí slečna je vlastně ještě úplné mimino, jsou jí necelé tři měsíce, ale mezi psí a lidskou smečkou se cítí dobře. Panička nám prozradila, že číča ještě nemá jméno, ale mají několik typů a jsou ve fázi rozhodování. Zatím vede jméno Aglynka.

Radost z pejsků a kočiček měli nejen klienty ve společných prostorách a také klienti na pokojích, kteří jsou upoutáni na lůžko. U ležících klientů byla radost ze zvířecí návštěvy možná ještě větší než u ostatních. U mnoha z nich to bylo nečekané překvapení. Zvířátka si užila poležení v posteli a uživatelé zase fyzický kontakt s milým, chlupatým tvorečkem 😊.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti