Upravit stránku

Společné setkání s dětmi

Společné setkání s dětmi.

Oslava Mezinárodního dne mužů

Oslava Mezinárodního dne mužů.

Zimní prodejní výstava

Zimní prodejní výstava.

Společné setkání našich seniorů a dětí ze ZŠ Spořilov

Společné setkání našich seniorů a dětí ze ZŠ Spořilov.

27. 11. 2023 - divadelní představení

V pondělí odpoledne 27. 11. 2023 zavítal amatérský ochotnický soubor s cílem pobavit naše seniory a představit jim zajímavou komedii. 

24.11.2023 - mezigenerační prolínání v našem domově

V pátek jsme přivítali v našem domově v rámci projektu mezigeneračního prolínání děti ze ZŠ Resslova a seniory z Dps U Kostelíčka. Nejenom že jsme si hezky popovídali, ale také jsme společně vytvořili krásné vánoční dekorace :).

23.11.2023 - canisterapie na oddělení C

Čtvrteční setkání s Izzy na oddělení C, hravá a veselá návštěva :).

22. 11. 2023 - vánoční jarmark

Tak letošní vánoční jarmark máme za sebou...děkujeme všem, kteří se za námi přišli do domova podívat, navštívili vánoční jarmark a podpořili tak další aktivizační činnosti. Velmi si podpory a zájmu o seniory našeho domova vážíme. Cukroví všem moc chutnalo, punč také, odpolední muzikoterapeutické vystoupení jak komu. Ale i tak jsme si společné předvánoční setkání užili a těšíme se na další předvánoční plánované akce :).

21.11.2023 - cvičení s dětmi z MŠ Korálek

V úterý 21. 11. 2023 jsme se setkali na oddělení D s dětmi tentokrát z MŠ Korálek :). Společné cvičení a protažení, stejně tak skvělá nálada, setkání naše seniory moc potěšilo.

Poděkování za květiny

Poděkování za květiny.

Listopadové prolínání generací

Listopadové prolínání generací.

16. 11. 2023 - výroba gelových svíček na odd. C

Ve středu 16. 11. 2023 dopoledne jsme si vyzkoušeli výrobu gelových svíček tentokrát na oddělení C. Osvěžili jsme si i paměť, přečetli několik mouder a zjistili, jak je čeština krásná a bohatá. 

Koňská návštěva potřetí

Koňská návštěva potřetí.

14. 11. 2023 - den plný zábavy

V úterý 14. 11. 2023 jsme měli v domově veselo 🙂. Na oddělení D proběhla dopoledne individuální muzikoterapie a také nás přišly navštívit děti z MŠ Safari na pravidelné dopolední cvičení. Na oddělení A a B proběhla dopoledne ve společenské místnosti skupinová muzikoterapie a odpoledne pravidelný senior klub, kde nám zase zahrála živá hudba.

Co se u nás děje, když nemáme vystoupení?

Co se u nás děje, když nemáme vystoupení?

10. 11. 2023 - výroba gelových svíček na oddělení D

V pátek odpoledne 10. 11. 2023 jsme společně na oddělení D vyráběli gelové svíčky, které budeme nabízet k prodeji na plánovaném vánočním jarmarku. Během aktivizace jsme si zahráli nějaké hry na paměť a popovídali si o sv. Martinovi.

10. 11. 2023 - mezigenerační prolínání v Dps U Kostelíčka

V pátek 10. 11. 2023 jsme se sešli v rámci mezigeneračního prolínání tentokrát v domově U Kostelíčka, během setkání jsme díky dětem zjistili možnosti využití mobilních telefonů a další elektroniky. Děti nám ukázaly zajímavé hry a kvízy nejenom na trénink paměti, ale také k pobavení a rozveselení mysli.

Krásné hudební vystoupení paní Lucie Třešňákové

Krásné hudební vystoupení paní Lucie Třešňákové.

Významné životní jubileum

Významné životní jubileum.

8. 11. 2023 - výroba gelových svíček a "Dědových škvarek"

Ve středu 8. 11. 2023 si mohli senioři na oddělení A a B vyzkoušet výrobu gelových svíček, tentokrát již s vánoční vůní. Odpoledne se zase někteří senioři domova rozhodli zapojit do krájení sádla, cibule a přípravy výborných "Dědových škvarek".

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti