Upravit stránku

Inzerát schodolez - nabídka

PRODEJ

SCHODOLEZ LIFTKAR PT UNI 130

 

Nabízíme k prodeji schodolez Liftkar PT Uni 130, od výrobce SANO, z roku 2009 za cenu 15 000,- Kč, včetně DPH.

Tento kolečkový schodolez je vhodný pro všechny typy mechanických invalidních vozíků bez ohledu na jejich rozměry a je také vhodný pro schodiště nejen rovná, ale i točitá a atypická.

Schodolez je v dobrém stavu, celková revize schodolezu byla provedena naposledy v roce 2018, nadále již nebyl využíván.

Technické údaje

Celková váha: 27,6 kg

Šířka spodní platformy: 760 mm

Minimální prostor k vytočení: 110x90 cm

Nosnost 130 kg.

 

V případě zájmu či dalších informací kontaktujte:

Mgr. Štěpánka Hrdinová

E-mail: slunecnice@ssmpce.cz

Tel.: 736 757 702

Sociální služby města Pardubic

Denní stacionář Slunečnice Pardubice

Artura Krause 1995, Pardubice

Poděkování dárcům

Poděkování dárcům.

Vánoční zpívání

Vánoční zpívání.

Vánoce s divadlem

Vánoce s divadlem.

17. 12. 2021 - vánoční posezení seniorů

V pátek 17. 12. 2021 si senioři připravili cukroví, které si sami upekli, dále výborný ovocný svařák s kořením, aby si dopoledne společně poseděli, vyprávěli si o Vánocích, zazpívali si koledy a nakonec pustili krásnou českou pohádku Pyšná princezna. 

„Štědrý“ den v domově

„Štědrý“ den v domově.

16. 12. 2021 - muzikoterapie v denním stacionáři

Ve čtvrtek 16. 12. 2021 se konala poslední muzikoterapie v tomto roce s paní Votkeovou, kterou si někteří uživatelé moc oblíbili. Doufáme, že nás paní Votkeová potěší svojí návštěvou i v roce příštím.

Vánoční posezení v denním stacionáři dne 13. 12. 2021

V pondělí 13. 12. 2021 se uskutečnilo v denním stacionáři vánoční posezení, na které se už všichni uživatelé těšili od podzimu. Od začátku adventu si někteří pod stromeček, který má každá skupina v místnosti, již dávali dárky. Vánoční posezení začalo poslechem koled a pohoštěním, které si sami uživatelé připravili. Pochutnali si na vlastnoručně upečeném cukroví a také na "svařáku" s voňavým kořením. Potom se zpívaly koledy s kytarou a povídalo se o tom, jak každý doma tráví vánoční svátky. A to bylo opravdu různorodé. Na čem se ale všichni shodli bylo to, že se na "Ježíška" těší všichni.

Canisterapie dne 10. 12. 2021 v denním stacionáři

V pátek 10. 12. 2021 nás přišla naposledy v tomto roce navštívit milovaná fenka Brita, která nám dělala svojí pravidelnou návštěvou po celý rok velkou radost a zpříjemnila nám dopoledne v denním stacionáři. 

Vánoční „poslední“ muzikoterapie

Vánoční „poslední“ muzikoterapie.

Mobilní zvěřinec dne 9. 12. 2021 v denním stacionáři

Ve čtvrtek 9. 12. 2021 navštívil denní stacionář Mobilní zvěřinec, tentokrát s vánočním programem. Uživatelé si povídali s "pastevcem z Betléma" o narození Ježíška, o vánočních zvycích a dalších zajímavostech, které jsou spjaty s adventním časem. V ohrádce si všichni přítomní mohli pohladit oslíka, kozičky a poníky. Vánoční atmosféru podpořila i krásná výzdoba místnosti, kde se účastníci akce sešli. Na závěr si zazpívali známé koledy s doprovodem kytary.

Arteterapie dne 9. 12. 2021

Ve čtvrtek 9. 12. 2021 se všichni uživatelé, kteří se po celý rok zúčastnili arteterapie, sešli v keramické dílně, aby zhodnotili svojí celoroční činnost v rámci arteterapie s lektorkou paní Mašínovou. Někteří si odnesli nejenom krásné a originální výrobky, ale také dobrý pocit z tvoření, během kterého využili své schopnosti, kreativitu a fantazii.

Čert a Mikuláš aneb historie a tradice Svatého Mikuláše

Čert a Mikuláš aneb historie a tradice Svatého Mikuláše.

Mikulášská nadílka a diskotéka v denním stacionáři dne 6. 12. 2021

Uživatelé se již nemohli dočkat dnešního dne....všichni s napětím očekávali, zda přijde Mikuláš. A samozřejmě přišel! A nebyl sám...v doprovodu anděla a čerta se přímo vřítili do místnosti, až se všichni ulekl. A začalo čtení z Knihy hříchů- "Hříšníci" se káli a slibovali, že se napraví. Jako vykoupení ze všech svých nepravostí odříkali vánoční báseň a zazpívali návštěvě několik koled. Anděl potom všem nadělil drobné sladkosti. Na závěr proběhla, k radosti všech, diskotéka. Návštěva poctila svojí přítomností i seniory, kteří si zavzpomínali na své dětství.

Canisterapie s Britou

Canisterapie s Britou.

Muzikoterapie na téma květiny

Muzikoterapie na téma květiny

Abeceda písniček od A po Ž

Abeceda písniček od A po Ž.

Pečení vánočního cukroví v denním stacionáři v prvním adventním týdnu

V prvním adventním týdnu se všichni uživatelé zapojili do pečení různých druhů cukroví a jeho zdobení, které si připravili pro plánované vánoční posezení. Stejně tak jsme již všude ozdobili stromečky a vytvořili si různými a zajímavými dekoracemi příjemnou předvánoční náladu.