Upravit stránku

Muzikoterapie

Muzikoterapie.

Canisterapie

Canisterapie

Společné setkání s dětmi

Společné setkání s dětmi.

Oslava Mezinárodního dne mužů

Oslava Mezinárodního dne mužů.

Zimní prodejní výstava

Zimní prodejní výstava.

Společné setkání našich seniorů a dětí ze ZŠ Spořilov

Společné setkání našich seniorů a dětí ze ZŠ Spořilov.

27. 11. 2023 - divadelní představení

V pondělí odpoledne 27. 11. 2023 zavítal amatérský ochotnický soubor s cílem pobavit naše seniory a představit jim zajímavou komedii. 

24.11.2023 - mezigenerační prolínání v našem domově

V pátek jsme přivítali v našem domově v rámci projektu mezigeneračního prolínání děti ze ZŠ Resslova a seniory z Dps U Kostelíčka. Nejenom že jsme si hezky popovídali, ale také jsme společně vytvořili krásné vánoční dekorace :).

23.11.2023 - canisterapie na oddělení C

Čtvrteční setkání s Izzy na oddělení C, hravá a veselá návštěva :).

22. 11. 2023 - vánoční jarmark

Tak letošní vánoční jarmark máme za sebou...děkujeme všem, kteří se za námi přišli do domova podívat, navštívili vánoční jarmark a podpořili tak další aktivizační činnosti. Velmi si podpory a zájmu o seniory našeho domova vážíme. Cukroví všem moc chutnalo, punč také, odpolední muzikoterapeutické vystoupení jak komu. Ale i tak jsme si společné předvánoční setkání užili a těšíme se na další předvánoční plánované akce :).

21.11.2023 - cvičení s dětmi z MŠ Korálek

V úterý 21. 11. 2023 jsme se setkali na oddělení D s dětmi tentokrát z MŠ Korálek :). Společné cvičení a protažení, stejně tak skvělá nálada, setkání naše seniory moc potěšilo.

Poděkování za květiny

Poděkování za květiny.

Listopadové prolínání generací

Listopadové prolínání generací.

16. 11. 2023 - výroba gelových svíček na odd. C

Ve středu 16. 11. 2023 dopoledne jsme si vyzkoušeli výrobu gelových svíček tentokrát na oddělení C. Osvěžili jsme si i paměť, přečetli několik mouder a zjistili, jak je čeština krásná a bohatá. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti